הולי בייגל - מגשי קינוחים

פתרון מושלם לסופו של כל אירוע – רק לפתוח ולהגיש

הרכיבו איתנו את תפריט הקינוחים המושלם לאירוע שלכם!
תפריט מגשי הקינוחים שלנו מתאים לכל אירוע ולכל סגנון והוא כולל מגוון גדול של קינוחים ומגשי פירות שכל אחד אוהב. מגשי הקינוחים שלנו עשויים בעבודת יד ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר. כל זאת כדי לספק לכם ולאורחים שלכם את החווייה הטובה ביותר.

מהמטבח שלנו יוצאים מגשי קינוחים לכל אירוע בגדלי אקסטרה ובגדלים סטנדרטים על פי בחירה; אצלנו הכמות צועדת יד ביד עם האיכות! בכל מגש הושקעה מחשבה, כך שיתאים לצורות של אירוח שונות, ובכולם כאחד הושם דגש על:

מוזמנים להרכיב את תפריט קינוחים לבחירתכם מתוך מגוון מגשי הקינוחים שלנו...

תוספות...

מתלבטים כיצד להפיק את האירוע שלכם?

צרו איתנו קשר, ואנחנו נדע להתאים לכם את החבילה המושלמת לאירוח בלתי נשכח

חשוב לדעת...

למה דווקא מגשי הקינוחים של הולי בייגל

מגשי קינוחים כאומנות

מגשי הקינוחים של הולי בייגלס הם יצירה קונדיטורית אשר מאחוריה עומדת מחשבה ויצירתיות בלי סוף. אנחנו בהולי בייגלס חושבים קודם כל על הלקוחות שלנו ועל האורחים שלהם כמובן:) כל לקוח זקוק לטעם מתוק אחר ולסיום ארוחה בצורה אחרת. לכן, מגשי הקינוחים שלנו נוצרו בצורה כזאת שייצרו חווית אירוח יוצאת מן הכלל.

הקינוחים שלנו עשויים מחומרי הגלם המשובחים ביותר. כולם טריים, והטעם….נשאיר את זה לכם:)

מגוון קינוחים

אנחנו מבינים שכל אחד אוהבת את הקינוח שלו אחרת וכל אחד אוהב לסיים ארוחה בצורה אחרת. לכן ניסינו לקלוע לטעם של מגוון רחב של אנשים במגשי הקינוחים שלנו.

תוכלו למצוא עוגות, קינוחים בכוסות, מגשי פירות ועוד. כל זאת ניתן לקבל במשלוח עד אליכם. אין כמו לסיים ארוחה עם קינוח משובח.

חווית אירוח בקינוח

כל בעל אירוע חולם להשאיר טעם טוב אצל האורחים שלו. לפי כל אירוע משקיעים כל כך הרבה בעיצוב, בהפקה וכמובן, אי אפשר שלא, באוכל. אוכל טוב באירועים ישאיר את החותם הרצוי. כך גם קינוח טוב. מגשי הקינוחים שלנו ישאירו אצל האורחים שלכם טעם של עוד וייצרו עבורם חוויה שהם לא ישכחו. לפחות ככה הלקוחות שלנו מספרים לנו:)

אנחנו נכין עבורכם קינוחים ממגוון סוגים – עוגות, קינוחי מוס, מגשי פירות ועוד. התקשרו אלינו לפרטים נוספים על הקינוח המושלם לאירוע שלכם.

פתח שיחה בווצאפ
היי,
איך נוכל לעזור?